Zaznacz stronę

Mamy przyjemność zaprosić do przyłączenia się do dyskusji na temat innowacji w obszarach AI i OCP (Open Compute Project – Otwarty Projekt Obliczeniowy) na konwencji w Amsterdamie, gdzie będzie do Państwa dyspozycji Poland Country Manager z ramienia firmy Inspur.

OCP Regional Summit to wydarzenie dotyczące sztucznej inteligencji i otwartym obliczeniom, dedykowane rynkowi europejskiemu. W tym roku Inspur ma zaszczyt być jednym z Rubinowych Sponsorów imprezy. Inspur jako wiodący na świecie dostawca rozwiązań do obliczeń AI jest w pełni zaangażowany w rozwój technologii sztucznej inteligencji. Producent jest gotowy udostępniać zasoby oraz inwestycje w OCP, w celu sprostania wyzwaniom, które często okazują się dla wielu firm zbyt duże i przytłaczające do ich podjęcia na własną rękę. Dołączając do reprezentantów Inspur na konwencji, zrozumiesz jak możesz włączyć się do ruchu, jak udostępniać swoją wiedzę i jak wykorzystać zasoby OCP zgodnie z Twoimi potrzebami. Zaplanuj odwiedziny stoiska Inspur już dziś i rozmawiaj z ekspertami 26 i 27 września.

26-27 września 2019 | Amsterdam | Holandia

Aktywności na miejscu
Inspur przeprowadzi 2 sesje techniczne, przedstawiając swoją nową linię produktów i technologii w otwartym standardzie (open standard). Możesz dołączyć też do trójki Inspur, OCP Foundation i Intel w warsztatach i przyjęciu wieczorem 25 września.