Zaznacz stronę

O Alstor SDS

Alstor SDS

Alstor istnieje na polskim rynku od 1987 roku i jest jednym z najdłużej istniejących prywatnych przedsiębiorstw komputerowych. Firma na stałe wpisała się w krajobraz rynku dystrybucji IT w Polsce. Od początku istnienia, Alstor ewaluowało od niewielkiej firmy świadczącej usługi serwisowe do klasycznego dystrybutora z wartością dodaną (ang. Value Added Distributor). Pierwotną działalnością firmy był serwis sprzętu komputerowego. Na początku lat 90. Alstor uzyskał pierwszą dystrybucję drukarek. Kolejne lata działalności przynosiły nowe dystrybucje, które powiększały zakres działania i portfolio przedsiębiorstwa. Rozwój firmy doprowadził do zmian organizacyjnych, które umożliwiły większą koncentrację zespołu specjalistów i inżynierów Alstor na poszczególne działy produktowe. Dużym usprawnieniem było utworzenie nowego działu Alstor Secure Data Solutions (powszechnie rozpoznawalnego pod skrótową nazwą Alstor SDS). Głównym obszarem działalności Alstor SDS jest dystrybucja produktów i rozwiązań dedykowanych centrom danych, włączając w to m.in. serwery, pamięci masowe, systemy RACK czy sieci informatyczne. Obecnie Alstor SDS prowadzi współpracę jedynie z największymi i najbardziej cenionymi przedsiębiorstwami w swojej dziedzinie produktowej. Do naszych kluczowych partnerów strategicznych należy Inspur. Alstor jako jego główny przedstawiciel na polskim rynku prowadzi dystrybucję oraz rozwinięte usługi serwisowe dla produktów marki Inspur.

Dystrybucja rozwiązań Inspur

Firma Alstor posiada rozbudowany dział techniczny, zatrudniający inżynierów specjalizujących się w wybranych zagadnieniach. Posiadając dogłębną wiedzę na temat oferowanych produktów Inspur, aktywnie wspierają dział handlowy przy konstruowaniu najbardziej złożonych ofert, proponując rozwiązania odpowiadające rzeczywistym potrzebom klienta.

Usługi serwisowe produktów Inspur

Specjalistyczne produkty dedykowane Data Center to nie jedyna pozycja w ofercie Alstor SDS. Inżynierowie i specjaliści Alstor, nie tylko znają funkcje i parametry techniczne proponowanych rozwiązań produktowych marki Inspur, ale także posiadają odpowiednią wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie niezbędne do ich sprawnego serwisowania. Alstor SDS zapewnia Partnerom oraz Klientom zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny, a dodatkowe usługi serwisowe sprawiają, że Klienci mogą być w pełni zadowoleni z zakupionych produktów i mogą jak najdłużej cieszyć się swoimi urządzeniami Inspur.