Zaznacz stronę

Jak każdego roku, w dniu 15 marca szeroki ruch konsumencki obchodzi Światowy Dzień Praw Konsumenta (ang. World Consumer Rights Day). Jest to środek podnoszenia globalnej świadomości na temat praw i potrzeb konsumentów. Wyznaczenie tego dnia jest okazją do domagania się poszanowania i ochrony praw wszystkich konsumentów oraz do protestu przeciwko nadużyciom na rynku i niesprawiedliwościom społecznym, które podważają ich prawa.

Dzień ten został zainspirowany przez prezydenta Johna F. Kennedy’ego, który wysłał specjalne przesłanie do Kongresu USA w dniu 15 marca 1962 r. W swoim postulacie Kennedy, w sposób formalny poruszył kwestię praw konsumentów. Był pierwszym prezydentem Stanów Zjednoczonych, który zwrócił uwagę na łamanie praw klientów. Szeroki ruch konsumencki po raz pierwszy obchodził to święto w 1983 r. Obecnie każdego roku wykorzystuje się ten dzień do mobilizacji działań w ważnych kwestiach i kampaniach.

Inspur jako producent dołącza do wezwania do podjęcia globalnych działań w celu ochrony środowiska i praw konsumentów. Dodatkowo angażuje się w opracowywanie energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska produktów dla naszej wspólnej przyszłości. Alstor SDS oficjalny polski dystrybutor rozwiązań serwerowych marki Inspur, w swoim działaniu zwraca szczególną uwagę na prawidłowe relacje z konsumentami. Duży nacisk kładziemy na ciągłe podwyższanie jakość świadczonych przez nas usług serwisowych, między innymi poprzez wydłużanie okresów gwarancyjnych na wybrane produkty. Istotnym elementem poprawy jakości obsługi naszych Klientów jest stałe utrzymywanie odpowiedniej ilości części zamiennych. Montownia i serwis Alstor SDS zlokalizowane są przy magazynie podręcznym, w którym gromadzimy wszelkie niezbędne komponenty naprawcze. Takie rozwiązanie sprawie, że Alstor SDS jest w stanie szybko i sprawnie rozwiązać problemy konsumentów związane z ewentualnymi awariami. Konsumenci coraz częściej doceniają nasze zaangażowanie i szybką reakcję, która w sposób bezpośredni przyczynia się do zwiększenia ich wygody i komfortu.

Dowiedz się więcej o: